ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російські окупанти маскуються під курей-несучок

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Березня 2022, 11:27 1

На тимчасово окупованій Херсонщині рашисти викрали брендові вантажівки «Квочка» з однієї з найбільших птахофабрик Європи «Чорнобаївська».  Агрохолдинг «Авангард»  звернувся до громадян України бути пильними, адже агресори РФ можуть використовувати ці автомобілі для перевезення свого особового складу та для здійснення провокацій. Усіх, хто побачить брендові автомобілі «Квочка» з вказаними номерами державної реєстрації, просять бути вкрай обережними й повідомляти про їхнє пересування по території України правоохоронним органам.

Окупанти можуть використовувати для здійснення своїх злочинів вантажні автомобілі за наступними номерними знаками: АА9508ОО, КА2368СВ, КА2643ЕХ, АА958700, АА8971РР, АА9155ХС.

Як стало відомо, птахофабрика «Чорнобаївська» через воєнні дії з боку РФ залишилася без можливості годувати птахів, підвозити своїх працівників до робочих місць та вивозити готову продукцію, що загрожує вимиранням та у наступному екологічною катастрофою. На сьогодні це підприємство повністю знеструмлене, а виробництво призупинене. Частину готової продукції та курей, попри постійні обстріли окупантів, вдалося роздати місцевому населенню, але більша частка з 3 млн птиці гине через неможливість її годування.

Сергій Даниленко, для АрміяInform

Читайте нас у Facebook