ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відомий філософ Бернар-Анрі Леві закликав закрити небо над Україною

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Березня 2022, 19:30 4

Французький філософ і письменник Бернар-Анрі Леві, який відвідав 16 березня Одесу, приєднався до ініціативи щодо закриття неба над Україною.

«Я приїхав до Одеси тому, що існує багатовіковий зв’язок між цим містом і моєю країною! Між Дюком де Рішельє, який був першим губернатором Одеси, і Францією, патріотом якої я є! Хочу запевнити одеситів, що я належу до тієї численної когорти європейців, які несуть Україну у своєму серці», — зазначив Леві.

Він наголосив, що захоплюється героїзмом українців і тим спротивом, який вони чинять російським загарбникам!

«Франція головує у Раді Європейського Союзу. І я переконаний, що рішення щодо закриття неба над Україною — це найважливіше питання, вирішити яке може допомогти саме наша країна. Немає іншого шляху забезпечити мир в Україні. Це єдиний спосіб довести українцям, що ми стоїмо поруч з ними на захисті миру!» — акцентував письменник.

Варто зауважити, що днями до Одеси прибули дві партії допомоги з французького міста-побратима Марселя. Це п’ять машин швидкої допомоги, зокрема всюдиходи з відповідним обладнанням, а також пожежна машина та партії медикаментів.

Читайте нас у Facebook