ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Скільки ліквідовано російських вищих командирів

Прочитаєте за: 3 хв. 15 Березня 2022, 22:43 12

За майже 20 днів широкомасштабної російської агресії українці знищили до десятка вищих командирів армії агресора. Сьогодні 15 березня бійці полку Азов повідомили, що ліквідували ще одного генерала, особу якого зараз встановлюють. В доказ інформації є фото знищеного генерал-майора ЗС РФ.

Видання ТСН.ua узагальнило інформацію про втрати серед вищих офіцерів РФ за перші 20 днів широкомасштабного вторгнення. На рахунку наших воїнів  є вже декілька російських героїв інших війн і офіцерів вищого рангу.

3 березня повідомлялося, що під Гостомелем біля Києва було розбито підрозділ так званих «кадировців» – елітного чеченського спецназу на чолі з генералом Магомадом Тушаєвим командиром 141-го моторизованого полку Росгвардії із Чечні. Під час розгрому підрозділу генерала Тушаєва було знищено.

Вже наступного дня 4 березня радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив про те, що ЗС України знищили російського генерала – заступника командуючого 41-ї армії генерал-майора Суховецького. Російські ЗМІ повідомляють, що Андрія Суховецького «задвохсотили» українські захисники Маріуполя ще 28 лютого. В Росії цей генерал вважався одним з найкращих бойових генералів з ВДВ, який брав участь у декількох російських війнах – вторгненні в північну Осетію, захопленні Криму, операції в Сирії. Наші хлопці відрядили його до пекла.

Ще день поспіль 5 березня на підступах до Броварів, в районі населеного пункту Перемога, захисниками України було нанесено авіаційний удар по 15 окремій мотострілецькій бригаді Центрального військового округу ЗС РФ. Цим ударом було знищено командира 247 гвардійського десантно-штурмового полку Південного військового округу ЗС РФ полковника Костянтина Зизевського.

Того ж дня у Волновасі Донецької області  бійці ЗСУ ліквідували одного з найвищих «польових» командирів так званої «армії днр» – терориста на прізвисько «Воха». Після ліквідації Павлова («Мотороли») він керував розвідбатом «Спарта». Про знищення Вохи повідомив відомий блогер Денис Казанський.

А вже 8 березня Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що наші воїни під час оборони Харкова ліквідували чергового російського генерала Віталія Герасимова – російського воєначальника, генерал-майора, начальника штабу і першого заступника командувача 41 армії Центрального військового округу Росії. Також вбито та поранено низку старших офіцерів російської армії. Віталій Герасимов брав участь у другій чеченській війні та російській військовій операції в Сирії.. Був нагороджений трьома російськими орденами і кількома медалями, серед яких медаль «за повернення Криму». Вважався перспективним генералом російської армії, якому прогнозували доволі високі посади в їхньому Генеральному штабі.

10 березня під час боїв у Київській області Збройні сили ліквідували командира 6 танкового полку (Чебаркуль) 90 танкової дивізії Центрального військового округу ЗС РФ полковника А.Захарова. Він свого часу в 2016 році отримав військову нагороду особисто з рук Путіна. Пресслужба ГУР Міноборони повідомляє, що під час ведення бойових дій в Броварському районі Київської області зазнала значних втрат в особовому складі та техніці бальйонно-тактична група (БТГр) 6 танкового полку. Командир полковник Захаров був знищений.

11 березня українські війська ліквідували російського генерала-майора, командувача 29-ю армії Східного військового округу (ВВО) із Забайкалля Андрія Колеснікова. Про повідомив радник голови МВС Антон Геращенко. Сторінка генерала Колєснікова в російському сегменті інтернету недоступна.

14 березня українські військові ліквідували командира російської 12 інженерної бригади полковника Сергія Порохню. Про його загибель повідомили росіяни в своїх ЗМІ, а українські оприлюднили інформацію.

Щодо ліквідації сьогодні російського генерал-майора, то як йшлось вище, дані його встановлюють. Крім загиблих, декілька старших російських офіцерів потрапили в полон до українських військових. Серед них декілька військових льотчиків, зокрема варто згадати російського льотчика-аса героя Сирії майора Красноярцева, заступника командира 47 авіаполку підполковника Максима Криштопа, зрадника України з Криму командира ескадрильї 43 окремого штурмового авіаційного полку, який базується на аеродромі у місті Саки (АР Крим) майора Олексія Головенського та штурмана цього ж полку капітана Олексія Козлова.

Щодо інших полонених старших офіцерів і командирів вищої ланки, то інформація про них не є відкритою за певних причин, але такі теж є.

Ми захищаємо Батьківщину, тому битимемо ворога, не зважаючи на їхні посади і звання. Смерть російським окупантам!

16
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram