ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Рада визнала добровольців Сил ТрО ЗСУ ветеранами війни

Новини Соціальний захист військовослужбовців
15 Березня 2022, 18:07
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Верховна Рада внесла зміни до закону №7151 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», прирівнявши добровольців Територіальної оборони ЗСУ до ветеранів війни.

Відповідне рішення народні депутати ухвалили під час засідання парламенту.

За законопроєкт проголосували 344 нардепи. Зазначається, до переліку ветеранів війни та членів сімей загиблих додали тих, хто воював у 2014 році та воює зараз – у 2022-му. 

«Внести до пункту 19 частини першої статті 6 та пункту 11 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» зміни, якими добровольців Сил територіальної оборони Збройних Сил України визнаватимуться учасниками бойових дій та особами з інвалідністю внаслідок війни», – йдеться в документі.

Також закон доповнили новою статтею 10-1 про сім’ї загиблих (померлих) захисників та захисниць України, якою визначається перелік осіб, сім’ї яких у разі їх смерті можуть набути такого статусу.


«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади
«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади

Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.

Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку
Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку

Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.

Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків
Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків

Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.

Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції
Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції

Знищення Су-24М стало результатом ретельного планування, погодження з ПС ЗСУ та СБУ, а також випробування модернізованого безпілотного комплексу.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Старший навідник мінометного взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вінниця

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

WorkUa Начальник майстерні, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

RobotaUa Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Командир відділення артилерії (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Командир відділення в ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)