ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Японія виділить Україні 75 млн доларів гуманітарної допомоги

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Березня 2022, 4:31

Уряд Японії виділить 8,8 млрд ієн (75,3 млн доларів) з резервних фондів для надання гуманітарної допомоги Україні. Ця сума є частиною гуманітарної допомоги на суму 100 мільйонів доларів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Japan Today.

Японія запропонує допомогу відповідним міжнародним організаціям, у тому числі управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців, і допоможе фінансувати діяльність японських неурядових організацій, які допомагають Україні.

Ця сума є частиною надзвичайної гуманітарної допомоги на суму 100 мільйонів доларів, яку прем’єр-міністр Фуміо Кісіда пообіцяв виділити Україні наприкінці лютого. Також допомога включатиме харчові продукти, воду і дах для постраждалих в Україні та тих, хто біжить в сусідні країни.

Читайте нас в Telegram
Генштаб ЗСУ повідомив про ураження важливих об’єктів ворога на ТОТ
Генштаб ЗСУ повідомив про ураження важливих об’єктів ворога на ТОТ

У ніч на 21 березня Сили оборони України зокрема уразили пункт управління підрозділу зі складу центру «Рубікон» у Маріуполі, ТОТ Донецької області.

Сили оборони України зірвали спробу масштабного наступу двох російських армій
Сили оборони України зірвали спробу масштабного наступу двох російських армій

19 березня противник здійснив наймасштабнішу спробу прориву на Лимансько-Борівському напрямку, яку вдалося зупинити Силам оборони України.

Знищував російські цілі з «Тунгуски», «Стінгера» та Cheetah: український боксер став професійним зенітником
Знищував російські цілі з «Тунгуски», «Стінгера» та Cheetah: український боксер став професійним зенітником

У цивільному житті Дмитро був бійцем на рингу — кандидатом у майстри спорту з тайського боксу. У Збройних Силах став бійцем протиповітряної оборони.

«Продовжують йти і йти»: росіяни масово підриваються на мінах
«Продовжують йти і йти»: росіяни масово підриваються на мінах

Росіяни підриваються на мінах, які для них підготували сапери бригади «Червона Калина», але продовжують спроби наступу.

Гвинтокрил збили дроном на оптоволокні: деталі знищення Ка-52 «Алігатор»
Гвинтокрил збили дроном на оптоволокні: деталі знищення Ка-52 «Алігатор»

Ключову роль у ліквідації ворожого ударного гелікоптера Ка-52 «Алігатор» відіграли злагоджена командна робота та майстерність пілота FVP-дрона на оптоволокні.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик взводу

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

--- ---