ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військовим частинам уже перераховано 12,5 млрд грн на виплату додаткової винагороди військовослужбовцям

Важливі новини Новини Соціальний захист військовослужбовців
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Березня 2022, 15:02
Ілюстративне фото

Ситуація щодо російського вторгнення

Міністр оборони України Олексій Резніков заявляє, що військовим частинам вже перераховано 12,5 млрд грн на виплату додаткової винагороди на час дії воєнного стану всім категоріям військовослужбовців.

«Ситуація на фронті є і буде непростою. Російських окупантів багато. Поки що. Але вони вже втратили ініціативу. Наші воїни здійснюють активну оборону і проводять успішні контратаки в усіх напрямках», – написав Олексій Резніков.

Міністр заявив, що 10 березня військовим частинам перераховано 12,5 млрд грн на виплату додаткової винагороди на час дії воєнного стану всім категоріям військовослужбовців, встановленої на виконання Указів Президента України, Верховного Головнокомандувача Володимира Зеленського.

«Це перший транш за лютий – початок березня. Після систематизації бойових наказів підуть інші транші. Грошове забезпечення учасників бойових дій становитиме 100 тис. грн на місяць, не рахуючи премій за знищену техніку тощо. Ми робимо виплати на випередження, бо хочемо, щоб військові почувалися захищеними», – зазначив він.

Крім того, за словами Олексія Резнікова, налагоджено систему оборонних закупівель за бюджетні кошти.

«Ми діємо за визначеною процедурою, у нас ведеться постійна робота із закупівель, все добре. Звіти за їхніми результатами в електронній системі будуть оприлюднені після припинення чи скасування воєнного стану відповідно до постанови», – повідомив Міністр оборони.

Глава оборонного відомства зазначив, що влада концентрується на тому, щоб поставки були гарантовані і здійснювалися вчасно.

«Це стосується всього – від харчування до одягу до боєприпасів. Сформовані значні резерви палива. Зараз ми відшліфовуємо логістику, адже багато маршрутів постачання змінилися, наші війська активно маневрують», – додав він.

Зберігаймо єдність! Тримаймо стрій! Переможемо!

Слава Україні!

Читайте нас у Facebook
Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»
Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»

Командир взводу розвідувальних крил 154-ї механізованої бригади з позивним «Штанга» починав з «мавіків» та FPV.

Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф
Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф

Україна наполягає на якнайшвидшому розблокуванні пакета допомоги ЄС на 90 мільярдів євро та посиленні санкцій проти росії.

Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому
Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому

Бійці батальйону «Алькатрас» 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» узяли в полон двох росіян, які дуже шкодують, що приїхали воювати.

Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів
Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів

Українські військові знищили базу ворожих операторів дронів.

$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації
$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації

Завершене досудове розслідування щодо трьох посадовців однієї з РДА Києва, які організували незаконне оформлення опікунства для отримання відстрочки від служби.

Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів
Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів

Бійці 427-ї бригади безпілотних систем «Рарог» зафіксували останні хвилини життя десятків ворожих піхотинців.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Херсон

Старобільський РТЦК та СП

Старший стрілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Кухар господарчого відділення

від 20000 до 21000 грн

Рівне

Військова частина А0532

Пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Артист оркестру, військовослужбовець

від 21000 до 25000 грн

Охтирка

Східне відділення комплектування Національної гвардії України (м.Харків)

Механік-електрик

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

--- ---