ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Білоруські добровольці вирушають воювати за Україну

Новини
8 Березня 2022, 11:06
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У своєму відео вони звернулись до українців зі словами підтримки.

— Ми, білоруські добровольці, у цю хвилину їдемо в Україну допомагати нашим браттям українцям. Наші білоруські добровольці воюють на боці України проти російського агресора з 2014 року. І зараз також ми маємо допомогти. Не всі білоруси — агресори. Є агресор — Лукашенко, який дав добро на окупацію нашої землі, — заявляють вони.

— Я так само доброволець. В Україні я брав участь в російсько-українській війні з 2016 року у складі тактичної групи «Білорусь». Це наша справа спільна — зупинити російську агресію. Це наш спільний обов’язок. Незалежна Україна, незалежна Білорусь. Слава Україні! Героям слава! Живе Білорусь, — додає один із хлопців.


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Механік-водій МТЛБ (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Начальник медичної служби

від 28000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

RobotaUa Майстеp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Бойовий медик

від 20100 до 20100 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП