ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Миколаївські десантники, знищивши 8 ворожих БМП, 1 МТЛБ, Урал, позашляховик та чималу кількість артилерійських систем

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Березня 2022, 3:19

На Луганському напрямку точилися запеклі бої. Противник намагався просунутися вперед і захопити українські міста та села.

Здійснював численні спроби прориву нашої оборони на більшості напрямків та активно застосовував артилерію. Українські десантники вправно відбивали усі атаки агресора та вели ефективну контрбатарейну боротьбу з рашистськими артилерійськими розрахунками, що обстрілювали житлові квартали українських населених пунктів.

Окрім цього, в районі Сєвєродонецька, підрозділи військової частини не дають російській навалі підійти до міста.

Воїни-десантники стійко утримували свої позиції, завдаючи втрат противнику, та здійснили кілька успішних контратак. У підсумку окупанти зазнали втрат в живій силі, 8 БМП, 1 МТЛБ, вантажівку Урал, позашляховик та артилерійські системи (кількість Уточнюється).

Десантно-штурмові війська Збройних Сил України продовжують героїчно та мужньо стримують широкомасштабну збройну агресію проти України, наносячи клятим окупантам значні втрати.

Разом до перемоги!

Слава ДШВ!

Служба зв’язків з громадськістю 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв ДШВ ЗС України

Читайте нас у Facebook
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон
«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Стаpший pозвідник-опеpатоp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

віськова служба за контрактом

від 20100 до 123000 грн

Харків, Харківська область

Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Діловод загального діловодства, працівник ЗСУ

від 6000 до 7000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Оператор-топогеодезист (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

--- ---