ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Атєчество» за тебе, синку, як завжди, забуде

Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Березня 2022, 10:37

На третій день російського широкомасштабного вторгнення, а саме 26 лютого 2022 року заступник міністра оборони РФ з українським прізвищем Криворучко видає доволі цікаве розпорядження для військовослужбовців, які беруть участь у «спеціальній операції на території України». Це розпорядження має гриф «ДСП» (укр. – для службового користування), і номер 210/32/655 дсп від 26.02.2022 року. Його доведено до усіх підрозділів і з’єднань, які задіяні в «операції». Текст розпорядження опублікував на своїй сторінці колишній головнокомандувач ЗС України генерал Віктор Муженко.

Мета цього документу – реалізація проведення операції на території України і протидія розповсюдженню неправдивої інформації про діяльність Збройних сил РФ. Зокрема, інформації щодо російських втрат, які оприлюднює Україна через підконтрольні їй інтернет-ресурси, зокрема телеграм-канал «Ищи своих».

Згідно з цим розпорядженням, російське міноборони вимагає вилучити у всіх військовослужбовців, які беруть участь в операції в Україні усі документи, які підтверджують особу (посвідчення, військові квитки) і навіть військові, так звані «смертні», жетони.

Тобто, у випадку загибелі ніхто і ніколи не зможе ідентифікувати цього військовика. Тіло просто закопають чи спалять в пересувних крематоріях, а родина ніколи не дізнається, де його рештки. Відповідно, поки немає тіла, чи задокументованого місця поховання, такий військовий вважається всього лиш «зниклим безвісти», і жодних виплат ніхто з рідних не отримає.

Наступні пункти цього розпорядження дають інструкцію, що ж робити з тілами загиблих. По-перше, ці тіла необхідно в найкоротші терміни вивезти з території проведення «операції». Тобто, ніхто не має бачити, скільки російських військових загинули, і не знати реальних масштабів бойових втрат ЗС РФ.

По-друге, з 1-го березня 2022 року вивезення тіл загиблих проводити приховано і в темну пору доби. Вивозити такі тіла, якщо можливо, потрібно у пункти постійної дислокації (частини поряд з українським кордоном), або ховати на території Білорусі. Проводити поховання в «братських могилах» (викопаному рівчаку – авт.) з присвоєнням певного номера.

За вимогою міноборони РФ, документ цей потрібно довести лише до командного складу російських військ, тобто, «гарматне м’ясо» не повинне знати, де прикопають його рештки. Осі і все, що отримає «русскій салдат-асвабадітєль от нацизма» від свого «атєчєства» – в кращому випадку, рівчак в білоруських болотах і порядковий номер у братській могилі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
З 2022 року підготовку в рамках місії ЄС пройшли понад 52 тисячі українських військових

З 2022 року підготовку в рамках місії ЄС пройшли понад 52 тисячі українських військових

Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Олександр Балануца обговорив з Головою військового штабу ЄС генерал-лейтенантом Мікаелем Ван дер Лааном необхідність продовження місії ЄС EUMAM з підготовки українських військових.

В Ужгороді затримали депутата, який вимагав хабарі за відстрочку від мобілізації

В Ужгороді затримали депутата, який вимагав хабарі за відстрочку від мобілізації

Служба Безпеки України разом з Національною поліцією затримали депутата Ужгородської міської ради, якого звинувачують у вимаганні хабарів за відстрочку від мобілізації.

У Києві відбулося чергове засідання Громадської ради Міноборони

У Києві відбулося чергове засідання Громадської ради Міноборони

На засіданні Громадської ради при Міністерстві оборони України головним стало питання виконання заходів Антикорупційної програми та розробки проєкту її нової редакції.

Комбат пояснив, чому попри великі витрати держави на БПЛА бійці все одно збирають донати

Комбат пояснив, чому попри великі витрати держави на БПЛА бійці все одно збирають донати

Командир батальйону безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» 92-ї ОШБр капітан Юрій Федоренко в ефірі Армія TV відповів на поширене питання про те, чому бійці вимушені збирати додаткові кошти на БПЛА попри великі витрати держави на цю техніку.

У ССО розповіли подробиці нальоту на опорник росіян під Бахмутом

У ССО розповіли подробиці нальоту на опорник росіян під Бахмутом

Операція «Джетта» – одна з багатьох яскравих місій ССО, яка донедавна підпадала під формальне «деталі не розголошуються з міркувань операційної безпеки».

У Сухопутних військах розповіли, куди дзвонити у разі порушень з боку ТЦК

У Сухопутних військах розповіли, куди дзвонити у разі порушень з боку ТЦК

Сухопутні війська Збройних сил України опублікували список контактних номерів, за якими громадяни можуть проконсультуватися з приводу можливих порушень з боку працівників ТЦК та СП.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Старший стрілець

від 21000 до 22000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Зовнішній пілот, оператор ударних БПЛА

від 30000 до 90000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Радіоінженер

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Офіцер запасу морського напрямку

від 30000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Водій в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область