ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

З Вінниці до Харкова прибуло 25 тонн допомоги

Суспільство
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Березня 2022, 17:37

Нелегко сьогодні доводиться всім, і вся країна протистоїть ординській навалі. Хтось вже знищує агресора в лавах українського війська чи навіть на порозі свого обійстя, а хтось готується зустрічати його з усією козацькою «гостинністю». І за цих обставин тим, кому найважче, дуже важливо знати, що вони не залишені сам на сам, з ними українська влада та весь народ. Тож підтримка нині безцінна, і про це варто пам’ятати!

Сьогодні в Харків прибув вантаж із Вінниці. Вінничани зібрали й передали до міста, яке одним із перших зустріло загарбників шаленим опором, понад 25 тонн гуманітарної допомоги. Овочі, олія, борошно, крупи, м’ясна продукція, засоби особистої гігієни — вінницькі підприємці, волонтери, представники влади й просто небайдужі громадяни зібрали це за лічені дні й доправили на Слобожанщину. Також у вантажі — безцінні в місті, що потерпає від російських убивць, медикаменти першої необхідності — кровоспинні препарати, перев’язочні матеріали, антибіотики тощо.

— Тримайтеся, харків’яни! — кажуть у місті над Бугом. — Вінниця з вами серцем!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду» — історія захисниці Ольги
«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду» — історія захисниці Ольги

Штаб-сержант 3-ї категорії відділення цивільно-військового співробітництва Солом'янського ТЦК та СП Ольга Даценко розповіла про свій шлях до війська.

Ховався за наплічником: російський штурмовик вважав, що захистився від дрона
Ховався за наплічником: російський штурмовик вважав, що захистився від дрона

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зробили добірку уражень ворожої піхоти.

Автівки ООН потрапили під удар російських дронів у Херсоні
Автівки ООН потрапили під удар російських дронів у Херсоні

Російські окупанти атакували ударними безпілотниками транспорт гуманітарної місії Організації об’єднаних націй у Херсоні.

Вказував ворогу цілі на Херсонщині і просив не обстрілювати ферму батька: зрадник отримав вирок
Вказував ворогу цілі на Херсонщині і просив не обстрілювати ферму батька: зрадник отримав вирок

Суд визнав 32-річного чоловіка винним у державній зраді та призначив йому максимальне покарання — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Один із найдорожчих у своєму класі»: зенітники «Фенікса» знищили ворожий БПЛА вартістю $300 000
«Один із найдорожчих у своєму класі»: зенітники «Фенікса» знищили ворожий БПЛА вартістю $300 000

Українські зенітники знищили в небі над Донеччиною новітній розвідувальний безпілотник росіян «Мерлін-ВР».

«Мавіки» вбивають: наші дрони скидами нищать російських штурмовиків
«Мавіки» вбивають: наші дрони скидами нищать російських штурмовиків

Екіпажі DJI Mavic 3-го механізованого батальйону 47-ї механізованої бригади «Магура» завдають ударів по ворожій піхоті.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник у військову частину А4935

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Фельдшер до в/ч а4729

від 21000 до 24000 грн

Київ, Київська область

Водій в ЗСУ

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

Старобільський РТЦК та СП

Молодший медичний працівник (військова служба за контрактом)

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

Краматорський РТЦК та СП

Майстер з ремонту дронів, БпЛА (ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби (1, 2 кат.), технік

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

--- ---