ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Секретар РНБО: Росія використала 95% війська і потребує термінового підтягування резерву

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Березня 2022, 12:30 5

Ситуація щодо російського вторгнення

Українські військові і сили ТрО на сьогоднішній день перехопили тактичну ініціативу, але ворог не полишає планів щодо оточення міст Київ, Харків та щодо виходу на адміністративні межі Луганської та Донецької областей.

Про це у Facebook повідомив Секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов.

«Російське окупаційне командування вже використало не менше 95% підготовлених БТГр і потребує термінового підтягування резерву. Жорнова ЗСУ, ТрО та інших силових підрозділів щодо перемелювання різноманітних «Z», «V», «A» та іншого російського окупаційного матеріалу працюють ефективно і вправно», – зазначив він.

Усвідомлюючи слабкість власних позицій і з метою виграти час для передислокації і оновлення, ворог наносить інтенсивні авіаційні та ракетно-артилерійські удари по військових та цивільних об’єктах.

Водночас московський окупант зазнає суттєвих втрат на всіх операційних напрямках – Поліському, Сіверському, Слобожанському, Таврійському і в районі проведення операції Об’єднаних сил. Проте гарячим залишається Південний напрямок, на якому окупант концентрує ресурси для активних дій щодо спроб оточення Одеси.

Українське військо готове до відсічі окупанту і його знищення, де б він не знаходився!

Слава Україні! Смерть ворогам!

8
1
Читайте нас у Facebook