ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кремль сконцентрував проти нас безпрецедентну в сучасній історії кількість військової техніки, яку буде знищено – Олексій Данілов

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Березня 2022, 11:18 2

Ситуація щодо російського вторгнення

Секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що проти нас Кремль сконцентрував безпрецедентну в сучасній історії кількість військової техніки, яка буде знищена, адже на сьомий день війни тактична ініціатива поступово починає переходити до України.

Про це йдеться на офіційній сторінці Олексія Данілова в Facebook.

«Сьомий день героїчного Українського Національного спротиву! Вчора ворог дістав потужного удару у відповідь по всіх фронтах, тому вимушений робити перегрупування і мобілізувати додатковий резерв. Тактична ініціатива поступово починає переходити до України», – заявив Олексій Данілов.

За його словами, основні стратегічні цілі російських окупантів є Київ, Харків, Маріуполь – вони повністью під контролем української влади. Незважаючи на концентрацію єрєфією колосальних ресурсів для блокування і захоплення Миколаєва і Сум, ці міста успішно тримають оборону.

На Донецькому оперативному напрямку ворогу не вдалося просунутися.

Російські окупанти готуються до  штурмових дій у напрямку Полісся та Сіверська. Московіти не полишають надії  блокувати Київ. Але все це марно.

«Ставка Верховного Головнокомандувача, яку очолює Президент України Володимир Зеленський, завдяки блискучій роботі українськоі розвідки і спецслужб, має вичерпну інформацію і повну картину планів та намірів командування військ країни-терориста. Активно допомогають нам своїми оперативними розвідданими наші західні партнери», – заявив Олексій Данілов.

Слава Україні і смерть ворогам!

Читайте нас у Facebook