ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наші військові, ТРО, весь сектор безпеки і оборони працює в режимі повної мобілізації – Секретар РНБО

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Лютого 2022, 16:07 3

«П’ятий день героїчної боротьби. Наші військові, ТРО, весь сектор безпеки і оборони працює в режимі повної мобілізації. Українському військовому керівництву на чолі з Верховним Головнокомандувачем- Президентом України Володимиром Зеленським вдалося розпочати процес перехоплення військової ініціативи», – написав у своєму Facebook Секретар РНБО України Олексій Данілов.

Основні тези:

  • П’ятий день героїчної боротьби. Наші військові, ТРО – в режимі повної мобілізації. Розпочали процес перехоплення військової ініціативи».
  • План російського вторгнення –    прохід  бронетанкових колон вглиб території, знищення об‘єктів критичної інфраструктури, блокування міст, створення паніки та хаосу та проведення спеціальних операцій зі знищення керівного складу країни зазнав поразки.
  • Ми дали відсіч на всіх напрямках. Але важкі бої тривають. Особливе значення  має інформаційна протидія. Максимальне донесення до жителів Росії та родичів російських військових реальної ситуації з кількістю жертв і полонених.
  • Наша мета – розхитати ворога на його території, максимально підняти рівень настроїв щодо необхідності негайного припинення війни.
  • Українська національна мобілізація та спротив агресії зростає і міцнішає з кожним днем!

Слава Україні, смерть ворогам!

Читайте нас в Telegram