ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Щодня тисячі дніпровських патріотів поповняють Збройні Сили України

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Лютого 2022, 19:45 10

На Дніпропетровщині, до лав Збройних Сил України та інших військових формувань вже відправлено 3200 мешканців міста Дніпро та області. Робота щодо призову військовозобов’язаних проводиться цілодобово. Про це на брифінгу повідомив пресофіцер Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ілля Божко.

– Майже 60 годин триває опір російській армії. Українські захисники зруйнували плани ворога. Станом на сьогодні вони знищили понад 3 тис окупантів, більш ніж 200 інтервентів потрапили у полон. Знищені сотні одиниць техніки. Але ворог почав активніше використовувати диверсійні групи та десант. ЗСУ та Нацгвардія потребують уваги і пильності від кожного українця – аби діяти на випередження, – сказав офіцер.

Він також зазначив, що ситуація в Дніпропетровській області складна, але контрольована.

– Якщо ви бачите підозрілих осіб, які встановлюють маяки, наносять мітки чи не можуть пояснити мету свого перебування у певному місці, затримуйте їх самостійно, або повідомте Нацполіцію за номером 102. Затримані можуть стати джерелом корисної інформації, – додав він.

В області триває призов військовозобов’язаних. Їм слід прибути до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

5
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Вишкіл