ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Дніпропетровщині дедалі більше людей записуються до Сил ТрО

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Лютого 2022, 14:18 6

Прориву ворожих військ на територію області не відбулося. Постраждалих чи жертв серед цивільного населення немає. Жодної спроби теракту або диверсії. Усі об’єкти критичної інфраструктури в області залишаються під посиленою охороною, атаці протягом ночі не піддався жоден. Про це сьогодні під час ранкового брифінгу сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

В області розгорнуто блокпости на всіх напрямках.

Усі системи життєзабезпечення працюють у штатному режимі.

До обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова з Донеччини доправили 7 поранених військовослужбовців. Пораненим надано висококваліфіковану допомогу.

– Поранених серед цивільних немає. Доправлялись поранені військові з Донецького регіону, сім осіб, які зараз знаходяться у лікарні Мечникова. Їх рятують. Проведені численні операції. Наші лікарі роблять те, що вони робили в 2014 році, – зазначив посадовець.

Ситуація спокійна, контролюється органами влади, військовими, правоохоронцями. За цю ніч до лав ТрО приєдналося багато людей. Вони отримали зброю та готові до захисту.

Тим часом Дніпровська міська рада перерозподілила міський бюджет на 2022-й рік, виділивши фінансування на територіальну оборону. Відповідне рішення ухвалили 25 лютого на 17-й позачерговій сесії Дніпровської міської.

Отже, 100 мільйонів гривень, заплановані в міському бюджеті 2022 року на ремонт доріг, зняли з департаменту благоустрою. Їх планують витратити на придбання пально-мастильних матеріалів, харчів, ремонт приміщень, закупівлю радіотехніки тощо для тероборони.

Фото Ігор Залюбовський 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл