Насамперед завдяки його творам широкому загалу відомі візуальні образи українських військовиків часів Української революції 1917‒1921 років та почасти боротьба Української Повстанської…
Ситуація щодо російського вторгнення
Російські окупанти продовжують наступальну операцію проти України на обраних напрямках із застосуванням високоточної зброї дальньої дії та оперативно-тактичної авіації.
Управління та наведення авіації здійснюється літаками типу А-50 з території Мінської області у повітряному просторі Білорусі і ТОТ АР Крим. З метою залякування населення України ворог все частіше вибирає для ураження об’єкти цивільної інфраструктури та житлові будинки.
Також відомо, що на білоруському аеродромі ГОМЕЛЬ здійснили посадку російські Іл-76 з десантниками на борту.
Через ушкодження злітної смуги аеродрому ГОСТОМЕЛЬ, противник вирішив висуватись своїм ходом з території Білорусі в напрямку ГОМЕЛЬ-ЧЕРНІГІВ-КИЇВ.
На Сіверщині підрозділи 1-го отбр по річці БІЛОУС зупинили противника.
Зараз ворог, отримавши гідну відсіч оборонців Чернігова, намагається обійти місто та здійснити наступ на столицю. З цією ж метою, наступу на КИІВ, не рахуючись з втратами, ворог рветься на напрямку КОЗЕЛЕЦЬ-БРОВАРИ та напрямку КОНОТОП-НІЖИН-КИЇВ. Втрачено місто КОНОТОП.
На півдні противник продовжує здійснювати свої загарбницькі плани вийшов на рубіж ХЕРСОН, НОВА КАХОВКА, КАХОВКА з метою утримання дамби Північнокримського каналу для забезпечення водою тимчасово окупованого півострова Крим. Веде бій за українське місто МЕЛІТОПОЛЬ.
На Донецькому напрямку без змін: противник успіху не має, мети виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей на досяг. Не припиняє обстріли підрозділів об’єднаних сил.
На Слобожанщині в районах ХАРКОВА та ВАЛУЙКІВ підрозділи зі складу сил оборони продовжують ведення оборонних боїв, зупинили противника та закріпились по визначеному рубежу.
Угруповання Повітряних Сил здійснює відбиття повітряних ударів противника. Продовжує ведення систематичних бойових дій. Веде постійну повітряну розвідку.
Загалом Угруповання об’єднаних сил веде оборонну операцію та намагається зупинити противника по всій лінії зіткнення.
Вступайте до лав Збройних Сил України та Сил ТРО!
Земля під ногами окупанта має горіти!
@armyinformcomua
Найбільше боїв припало на Покровський (13) та Костянтинівський (10) напрямки.
Суд обрав запобіжний захід двом підліткам, які 17 лютого 2026 року побили та завдали ножових поранень військовослужбовцю в центрі Дніпра.
97% Куп’янська перебуває під українським контролем, а російські військові в місті фактично опинилися в ізоляції та не становлять боєздатної сили.
Президент України назвав санкції щодо Лукашенка першим кроком і заявив, що триває робота над продовженням санкційної політики щодо оточення диктатора.
На Олександрівському напрямку штурмові підрозділи та підрозділи Десантно-штурмових військ ЗСУ проводять контратакувальні дії.
Дронарі 81-ї бригади за допомогою важких гексокоптерів методично знищують укриття, техніку та живу силу противника.
Номер обслуги у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення
від 25000 до 120000 грн
Київ
130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО
Насамперед завдяки його творам широкому загалу відомі візуальні образи українських військовиків часів Української революції 1917‒1921 років та почасти боротьба Української Повстанської…