ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В окремій артилерійській бригаді ВМС ЗС України відбулися навчальні збори з сержантським складом частини

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Лютого 2022, 14:26 11

Упродовж трьох днів сержанти здобували знання та  опановували практичні вміння з методичної, тактичної, вогневої, інженерної підготовки, військової топографії та тактичної медицини.

Під час комплексних занять молодші командири вчилися лідерських якостей, вміння правильно організовувати роботу підлеглих у будь-яких умовах службової діяльності. І хоча більшість сержантів, яка брала участь у зборах, має за плечима достатній військовий  і бойовий досвід, заняття стали для них справжнім випробуванням на перевірку військових знань, командирських навичок, фізичну та психологічну витривалість.  

Як розповів командир бригади полковник Андрій Шубін, головною метою зборів було досягнення єдиного розуміння завдань реформування у підготовки та професійному становленні сержантського складу, підтримання рівня професійних знань, які будуть потрібні для виконання бойових завдань. – Важливо виховати сержанта ЗС України як командира-лідера, який безпосередньо керує особовим складом, навчає його, відповідає за його морально-психологічний стан та готовність виконання завдань за призначенням. Тому такі збори дуже корисні та необхідні в процесі підготовки професійного сержантського складу, – зазначив командир бригади.

Фото з архіву частини

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл