ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Верховна Рада відновила індексацію пенсій військових і держслужбовців

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Лютого 2022, 12:39 389

Сьогодні, 15 лютого, Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення пенсійного законодавства» зареєстрований за номером 4668, який відновлює індексацію пенсій, що призначаються за «спеціальними» пенсійними програмами. Зокрема, йдеться про військовослужбовців, держслужбовців та науковців.

Документ до парламенту вніс Кабінет Міністрів. Його розробили у Міністерстві соціальної політики з метою вдосконалення пенсійного законодавства. У відомстві вважають, що встановлення у законі конкретної дати індексації пенсій — 1 березня — дозволить гарантувати стійкість пенсійного забезпечення громадян і витрати на його фінансування. 

Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, ще у 2017 році з об’єктів індексації грошових доходів було вилучено пенсії, які призначаються за «спеціальними» пенсійними програмами. 

«Не проводиться індексація пенсій військовослужбовцям, держслужбовцям, науковцям та іншим категоріям пенсіонерів з 2014 року. Військовослужбовцям останній перерахунок у зв’язку зі зміною грошового забезпечення було проведено у 2018 році, а держслужбовцям і науковцям пенсії не перераховувалися ще з 2008 року», — йдеться у документі.

20
7

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Новини, Соціальний захист