ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З Олімпіади у Пекіні повернулися львівські армійці

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Лютого 2022, 12:31 5

10 лютого у Санно-бобслейному центрі Сяохайто в районі Яньцин у Пекіні завершилась остання гонка олімпійської програми з санного спорту. Наші олімпійці-саночники повертаються додому. Серед них, зокрема, і представники Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України солдат Олена Стецків, працівник ЗС України Антон Дукач та спортивний актив Львівського СКА – Андрій Лисецький та Ігор Стахів.

До речі, у Пекіні Збірна України з санного спорту, до якої входили і представники львівської армійської школи, в останній дисципліні змагань –  командній естафеті,  повторила свій найкращий результат. Як і на Олімпіаді в Сочі у 2014 році, наша команда посіла 11 загальне місце.

У міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького наших армійських спортсменів урочисто зустрічали земляки та колеги з навчально-спортивної бази.

Як зазначив начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України полковник Руслан Сеник, армійські спортсмени гідно боролися за призові місця, викладалися по максимуму і робили все, аби показати найкращі результати. Та, у спорті перемогу святкують сильніші.

Довідково:

У ХХХІІ Олімпійських Іграх у Токіо два представники Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України здобули нагороди. Зокрема, велосипедистка  Олена Старікова виборола «срібло» у спринті, а каратист Станіслав Горуна здобув «бронзу» в категорії Куміте.

6
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Спорт