ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Масові вишколи резервістів та військовозобов’язаних Сил ТрО можуть розпочатись у березні – Валерій Залужний

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Лютого 2022, 16:43

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний розповів членам президії Конгресу місцевих та регіональних влад про систему управління територіальною обороною, яка складається з командування, чотирьох регіональних управлінь, 29 бригад та 150 батальйонів.

Крім того, є ще добровольчі формування територіальних громад.

«Це така сила, яка дійсно може стримувати ворога й навіть охолодити його думку про бажання ступити на нашу землю. Адже ціна, яку він платитиме за це, буде величезною. Мета всього цього – щоб спротив був у кожному місті, кожному селі, на кожній вулиці і в кожному будинку», – наголосив генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ звернув увагу керівників місцевих органів влади на те, що в кожному батальйоні тероборони мають бути приміщення для зберігання зброї на весь особовий склад батальйону, зокрема сучасних зразків озброєння, боєприпасів, а також майна, таємних документів та приміщення для роботи фінансово-економічної частини.

Генерал-лейтенант Валерій Залужний повідомив, що на сьогодні батальйони територіальної оборони в 13 прикордонних областях укомплектовані не менш ніж на 70%, і до кінця березня цей показник буде доведено до 90%. Крім того, є мета мати на кінець березня не менше 70% резервістів, що проходитимуть службу в батальйонах тероборони.

«Нас цікавить півтора-два мільйони достатньо мотивованих громадян, які бажають захистити свою домівку, сім’ю, країну, яких ми маємо підготувати», – наголосив він.

Головнокомандувач Збройних Сил України  пояснив, що головною ідеєю добровольчих формувань територіальних громад є можливість для громадян України, що мають цивільний статус, у добровільному порядку долучатися до тероборони у межах своїх громад.

За його словами, за умови вчасного досягнення необхідних умов у березні можуть бути розпочаті масові вишколи з резервістами та військовозобов’язаними Сил територіальної оборони із залученням громадян за адміністративно-територіальним принципом. У цьому контексті Головнокомандувач ЗСУ закликав керівників місцевих органів влади до сприяння у проведенні цих заходів.

Джерело: Офіс Президента України

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить