ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Не бійся — бийся: як львів’яни готуються до оборони

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Лютого 2022, 21:17 2

Підготовка населення в межах загальнонаціональної кампанії «Не панікуй! Готуйся» триває в усій країні. Так, один із заходів відбувся у Львові на території стрілецького стенду.

Масовий вишкіл громадян організував Штаб оборони Львівщини. Участь у вишколі взяли командир 103-ї бригади тероборони підполковник Валерій Курко та заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

Як зазначили організатори, головна мета заходу — підготувати населення до можливого наступу з боку країни-агресора. Паніка та розгубленість настають тоді, коли людина не знає алгоритму дій у надзвичайних ситуаціях. Зважаючи на те, що в Україні восьмий рік поспіль триває війна, населення має бути підготовленим, і саме тому такі вишколи є необхідними.

На території стрілецького стенду зібрались декілька сотень охочих пройти вишкіл — львів’яни та жителі області. Серед них люди різного віку, чоловіки та жінки, з попереднім військовим досвідом та без. Усіх поділили на кілька підгруп. Упродовж вишколу діяли п’ять навчальних місць, на яких інструктори ділились навичками щодо правил надання домедичної допомоги, інженерної підготовки, основ тактики та правил поводження зі зброєю.

— Наше завдання сьогодні гідно відстояти свою територію від загарбників. Тож при нагоді закликаю осіб від 18 до 57 років зголошуватись та укласти контракт для служби в резерві. У разі оголошення воєнного стану ви будете підготовленими і зможете рішуче захистити себе та терени своєї області», — звернувся до учасників Валерій Курко.

Фото пресслужби ЛОДА

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram