— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук обговорила з Парламентським статс-секретарем Федерального міністерства економічного співробітництва й розвитку ФРН Нільсом Анненом поточний стан німецько-української співпраці та перспективи її поглиблення в контексті надання міжнародної допомоги Україні.
Про це повідомляється на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Загалом від початку 2002 року німецький уряд надав технічної та фінансової допомоги Україні на майже 790 млн євро. Зокрема вона стосується реалізації проєктів, спрямованих на подолання наслідків збройної агресії РФ щодо нашої держави.
Відомим є вклад Німеччини у створення належних житлових умов для внутрішньо переміщених осіб. Ірина Верещук зауважила, що, окрім власного житла, іншою важливою умовою інтеграції внутрішньо переміщених осіб є їхнє працевлаштування, аби ці люди мали достатні для існування засоби у громаді, що їх приймає. І тут йдеться про співпрацю між регіональними центрами зайнятості, популяризацію підприємництва, навчання правильному заснуванню і розвитку власної справи. Саме ФРН предметно доклалася до оптимізації професійної інтеграції ВПО в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Під час зустрічі з Нільсом Анненом українська сторона сфокусувала увагу німецьких партнерів на вивченні можливості надання додаткових 10 млн євро для фінансування проєкту з енергоефективної модернізації закладів меддопомоги «УФСІ VIII» бюджетом 13,1 млн євро, оскільки він продемонстрував високу ефективність. Також Мінреінтеграції зацікавлене у розширенні співпраці з будівництва енергоефективного житла з комерційно обґрунтованим механізмом фінансування та подальшою передачею ВПО на умовах довгострокового лізингу в межах чинного проєкту, фінансованого ФРН через KfW. Тут йдеться про додаткові цільові грантові кошти.
Водночас наголошено і на нагальній потребі партнерської підтримки Мінреінтеграції та Центру соціально-гуманітарного реагування в його розбудові. Очікуваним є і залучення німецьких партнерів до технологічного покращення умов перетину лінії розмежування у Донецькій і Луганській областях та адмінмежі з АР Крим.
@armyinformcomua
Пілоти 3 штурмової бригади знищили загін ворожої піхоти, танк, міномет і купу автотехніки росіян.
Загалом від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну загинули 12 456 цивільних, ще 28 382 — отримали різного роду поранення.
Молодший сержант Ілля з позивним «Скала» — сержант із матеріального забезпечення медичної роти 38 окремої бригади морської піхоти. Його шлях до армії почався ще зі шкільної лави, а нині він не лише захищає країну, але й мотивує інших своїм прикладом.
На Курдюмівському напрямку російські війська не полишають спроб прорватися в напрямку українських позицій. Однак щоденна робота операторів РУБпАК «Фенікс» бригади «Помста» перетворює ці спроби на марні та невиправдані втрати.
Влада рф намагається унеможливити потрапляння в полон великої кількості північнокорейців, щоб приховати їхню участь в бойових діях на Курщині.
В умовах повномасштабного вторгнення рф українська оборонна промисловість наростила обсяги виробництва більш ніж у 20 разів, водночас потребує подальших інвестицій та розвитку напряму спільних підприємств.
до 100000 грн
Запоріжжя
Щастинський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
від 20100 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…