ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як організовується тероборона в Запорізькій області

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Лютого 2022, 14:47 8

У Запоріжжі відбулася нарада щодо розв’язання питань матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони області. Про це повідомили у Департаменті культури та інформаційної політики Запорізької ОДА.

Участь у заході взяли керівництво Запорізької облдержадміністрації, командири підрозділів тероборони в області, представники промислових підприємств.

Під час наради голова Запорізької ОДА Олександр Старух  повідомив про хід реалізації Закону України «Про основи національного спротиву», що був ухвалений влітку цього року та вступив у дію з 01 січня 2022 року. Відповідно до нього на території області розміщуються додаткові сили територіальної оборони. Такі військові частини об’єднають добровольців і людей, що мають військовий досвід. Головне завдання тероборони – в разі необхідності стати на захист об’єктів критичної інфраструктури, підтримувати порядок та безпеку в населених пунктах.

Нині обласна влада разом з військовими, представниками міської влади, керівниками громад та комунальниками працює над облаштуванням місць дислокації для сил територіальної оборони в кожному районі та в Запоріжжі. Будівлі визначені, в них уже почалися необхідні роботи з облаштування спеціальних приміщень. Представники обласної влади відвідують місця розміщення кожного батальйону, визначать подальші спільні дії керівництва бригади тероборони та виконавчої влади в Запорізькій області.

Командир бригади територіальної оборони підполковник Володимир Лосєв доповів про хід підготовки приміщень та інфраструктури для забезпечення функціонування батальйонів та управління бригади.

Керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко також звернулася до представників підприємств з проханням надати свої пропозиції до ЗОДА щодо забезпечення реалізації вимог Закону України «Про основи національного спротиву».

Голова облдержадміністрації Олександр Старух наголосив, що сили територіальної оборони в Україні, як і в багатьох країнах світу, працюють за принципом «Я захищаю свій дім». Тому оборона – справа всіх громадян. Усі дії з формування тероборони відбуваються централізовано, кожен виконує свої обов’язки на своєму визначеному місці.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл