ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Харкові проведено панахиду за загиблими в січні 2022-го воїнами

Суспільство
3 Лютого 2022, 18:42
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сум і розуміння непоправної втрати відчувалися в Харкові на території Храму святого Іоанна Богослова Православної церкви України біля меморіалу, присвяченому пам’яті земляків, загиблих під час російсько-української війни.

Туди прийшли десятки курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, ветерани АТО/ООС, представники ГО «Всеукраїнського об’єднання рідних, зниклих безвісти та загиблих захисників України», фахівці Українського інституту національної пам’яті та всі небайдужі.

Патріоти взяли участь у спільній поминальній молитві за загиблими воїнами, які поклали своє життя в січні на сході України та за всі роки російсько-української війни.

Перед початком заходу виступила голова ГО «Всеукраїнського об’єднання рідних, зниклих безвісти та загиблих захисників України» Марина Полякова. Вона наголосила на важливості даного заходу пам’яті.

— Дуже важко переживати втрати таких славних воїнів. Так, троє загинуло на сході країни й ще один помер 1 січня в Харківському госпіталі внаслідок  поранення, зазнаного в грудні 2021-го. Наймолодшому з них було лише 20, а найстаршому — 51 рік. Щиро співчуваємо рідним та близьким загиблих. Світла пам’ять Героям! — сказала Марина Полякова.

Після завершення панахиди та коротких промов, всі присутні поклали квіти до меморіалу та вшанували пам’ять усіх загиблих від рук російських окупантів.

Герої не вмирають!

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Капелан

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Радіотелефоніст, військовослужбовець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Бухгалтер Полтавського ЗВ ВСП

від 20000 до 21000 грн

Полтава, Полтавська область

Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область