«Цей запропонований продаж покращить здатність України протистояти поточним і майбутнім загрозам шляхом додаткового її оснащення для виконання місій із самооборони та регіональної безпеки за допомогою…
Кабінет Міністрів України затвердив порядок організації та здійснення загальновійськової підготовки громадян України до національного спротиву.
Відповідно до Постанови уряду № 1443 від 29 грудня 2021 року «Про затвердження Порядку організації та здійснення загальновійськової підготовки громадян України до національного спротиву» (яка набрала чинності 13 січня 2022 року), загальновійськова підготовка громадян здійснюється у мирний час та особливий період незалежно від політичних та інших уподобань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання з метою формування у суспільстві готовності до сталого спротиву агресору, зокрема в інформаційному просторі, патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття та підтримання громадянами знань та практичних умінь, необхідних для захисту України.
Загальновійськову підготовку проходять громадяни допризовного, призовного віку, військовозобов’язані, резервісти та інші категорії громадян, які виявили бажання долучитися до національного спротиву.
Загальновійськова підготовка поділяється на початкову та базову підготовку.
Початкова підготовка здійснюється з метою формування у громадян первинних загальновійськових знань та спеціальних компетентностей щодо оборонної свідомості, ознайомлення громадян із місцем та роллю громадянина у зв’язку з усвідомленням свого обов’язку щодо збройного захисту України.
Базова підготовка здійснюється з метою підготовки громадянина, здатного виконувати завдання і у мирний, і воєнний час у бойових умовах, та сприяння набуттю громадянами первинних знань, умінь та навичок щодо порядку поводження зі зброєю та її застосування, дій на полі бою (пересування та орієнтування на місцевості), надання домедичної допомоги, а також первинної психологічної допомоги (самодопомоги), поводження із саморобними вибуховими пристроями та формування стійких морально-психологічних якостей, необхідних для захисту України.
Загальновійськова підготовка організовується і проводиться згідно з вимогами Конституції України, Закону України від 16 липня 2021 року № 1702-IX «Про основи національного спротиву», Закону України від 25 березня 1992 року № 2232-XII «Про військовий обов’язок і військову службу», Закону України від 6 грудня 1991 року № 1932-XII «Про оборону України», Закону України від 6 грудня 1991 року № 1934-XII «Про Збройні Сили України», інших нормативно-правових актів, а також цього Порядку.
Відповідно до документа, відповідальність за організацію загальновійськової підготовки покладається на Міністерство освіти разом із Міністерством оборони (початкова підготовка); Міноборони разом з іншими зацікавленими центральними органами виконавчої влади (базова підготовка).
Початкова підготовка внесена до Державного стандарту профільної середньої освіти, що реалізується на третьому рівні повної загальної середньої освіти в закладах загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), професійної вищої, вищої освіти та інших навчальних закладів.
Організація початкової підготовки охоплює:
Базову підготовку проводить Міноборони разом із зацікавленими органами виконавчої влади, місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, волонтерськими, громадськими та спортивними організаціями.
Організація базової підготовки охоплює:
Базова підготовка організовується відповідно до вимог наказів і директив Міноборони, Головнокомандувача Збройних Сил, Генерального штабу Збройних Сил на підставі досвіду, отриманого під час ведення бойових дій у районі проведення операції Об’єднаних сил, стандартів підготовки збройних сил держав-членів НАТО.
Під час організації проведення базової підготовки визначаються:
Фінансування та матеріально-технічне забезпечення загальновійськової підготовки громадян здійснюється коштом державного бюджету, видатків місцевих бюджетів, а також з інших не заборонених законодавством джерел.
Як вже повідомляла АрміяInform, з 1 січня 2022 року набув чинності Закон України від 16 липня 2021 року № 1702-IX «Про основи національного спротиву».
@armyinformcomua
Боєць 505 батальйону морської піхоти Костянтин має позивний «Американець», бо у 2014 році повернувся зі США за кілька місяців до початку збройної агресії рф проти України й став на захист рідної землі. Хлопцю тоді було 19 років.
Рустем Умєров провів зустріч з делегацією США на чолі з послом з особливих доручень Державного департаменту Натаніелєм Фіком.
Усього наші спортсмени здобули 9 медалей на Чемпіонат світу з плавання серед військовослужбовців під егідою Міжнародної ради військового спорту (СІЗМ).
У погану погоду кількість російських атак зменшується у 2-3 разу, в хорошу — знову збільшується.
Бійці 36 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського відбили чергову спробу росіян прорвати нашу оборону.
Війська північної кореї, які були надіслані на допомогу армії рф, зазнали перших втрат на курщині та з переляку «надвохсотили» кадирівців.
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
від 17000 до 17000 грн
Запоріжжя
Державна прикордонна служба України
«Цей запропонований продаж покращить здатність України протистояти поточним і майбутнім загрозам шляхом додаткового її оснащення для виконання місій із самооборони та регіональної безпеки за допомогою…