ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент України підписав Указ, яким передбачено збільшення грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Лютого 2022, 10:45 92

На відкритті сьомої сесії Верховної Ради IX скликання Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про зміцнення обороноздатності держави і привабливості військової служби.

«Ми маємо захищати тих, хто захищає нас. І саме для цього розроблено Указ Президента України про зміцнення обороноздатності держави і привабливості військової служби. Цим Указом передбачено збільшення грошового забезпечення усіх військових до рівня не нижче трьох мінімальних заробітних плат; перехід України до засад професійної армії, збільшення терміну дії контракту, розробка концепції житлового забезпечення військовослужбовців, ветеранів, членів їхніх сімей, система кар’єрного росту офіцерів, а також збільшення протягом наступних трьох років чисельності ЗСУ на 100 тисяч осіб професійної армії, створення додаткових 20-ти бригад Збройних Сил України.

Цей Указ – це старт переходу України на професійну армію. Цей Указ – не тому, що «скоро війна». Цей Указ – для того, щоби скоро і надалі був мир. Мир в Україні. І цей Указ я з радістю у вашій присутності підписую», – заявив Володимир Зеленський з трибуни Верховної Ради.

33
4
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Новини