Саме офіцери планують операції, приймають рішення в критичних ситуаціях, відповідають за особовий склад і ведуть підрозділи до виконання бойових завдань. Саме таких офіцерів готує…
Ні українська влада, ні український народ не поступляться своїм суверенітетом та правом вільно обирати безпекові союзи. Про це зазначив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час зустрічі з представниками Атлантичної Ради, інформує пресслужба Апарату Верховної Ради України.
За словами Руслана Стефанчука, найкраща відповідь на провокації з боку РФ — посилення обороноздатності України. Голова Верховної Ради України звернув увагу представників Атлантичної Ради на необхідність посилення санкцій проти РФ.
«Річ у тім, що коли ми говоримо про санкції, — це, мабуть, один із найбільш ефективних способів стримування агресії. І минулого тижня я особисто звернувся до сенаторів США з проханням підтримати відповідні законодавчі ініціативи, які б дали можливість посилити санкційний тиск на РФ», — зазначив Руслан Стефанчук.
Він переконав представників Атлантичної Ради, що український парламент готовий до розвитку будь-яких подій, які можуть відбуватися в нашій країні.
«Ми абсолютно готові до подальшого зміцнення Збройних Сил України та збільшення в рази бюджетної підтримки української армії. Парламент України працює над цим. Крім того, ми налагоджуємо міжпарламентський діалог із різними країнам, щоби разом діяти в унісон», — наголосив Руслан Стефанчук.
Голова Верховної Ради України відзначив активну міжпарламентську співпрацю України з Польщею, Литвою, Латвією, Естонією та з іншими європейськими країнами.
«Крім цього, ми продовжуємо працювати над втіленням цілей та завдань Кримської платформи. Ми вдячні за активну підтримку Сполученими Штатами цієї ініціативи. Сьогодні наше завдання — зробити Кримську платформу дієвою та ефективною», — повідомив Руслан Стефанчук.
У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.
Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.
За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.
Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.
Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.
Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.
SMM-фахівець, військовослужбовець
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Психолог, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
Саме офіцери планують операції, приймають рішення в критичних ситуаціях, відповідають за особовий склад і ведуть підрозділи до виконання бойових завдань. Саме таких офіцерів готує…