ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові моряки стали призерами на турнірі з джиу-джитсу

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Січня 2022, 12:50 6

Днями в Києві стартував новий спортивний сезон бразильського джиу-джитсу – розпочалася серія національних чемпіонатів Ukraine National Challenge. Атлети з усієї України, Молдови, Казахстану, США, Кіпру, Білорусі, Узбекистану зібралися, аби продемонструвати свою вправність на татамі. Загалом на UNC Kyiv зареєструвалося понад 850 спортсменів. Поповнили свою скарбничку нагород й військові моряки, які представляли на чемпіонаті команду Ukrainian Navy BJJ Team.

Так, до команди Військово-Морських Сил ЗС України увійшли курсанти 1 курсу Інституту ВМС НУ «ОМА» Нікіта Гончаренко та Архип Кириченко, а також лейтенант Родіон Булатов – випускник вказаного навчального закладу.

Спортсмени зійшлися в поєдинках у техніках Gi і No Gi, в категоріях «діти», «юніори», «дорослі» та «майстер». І хоча конкуренція на турнірах такого масштабу зростає з року в рік, флотські спортсмени впевнено здобувають призові місця у запеклих сутичках.

Військові морякиі цього разу показали відмінний результат, завоювавши чотири медалі. Зокрема, лейтенант Родіон Булатов, володар синього поясу, отримав «бронзу» в категорії No Gi у ваговій категорії до 85 кг. Архип Кириченко також став бронзовим призером у No Gi у ваговій категорії до 62 кг. А ось володар білого поясу Нікіта Гончаренко здобув «срібло» в категоріях Gi та No Gi у ваговій категорії до 94 кг.

Усього розіграли 220 комплектів нагород.

– Круто, що є такі національні змагання, де рівень спортсменів постійно зростає, як і кількість учасників. Завдяки цим турнірам ми, флотська команда, стаємо сильнішими та популяризуємо бразильське джиу-джитсу і в країні, і в армії, особливо на флоті, – каже куратор команди Ukrainian Navy BJJ Team Ігор Руляк.–Варто додати, що наша команда існує та тренується завдяки особистому сприянню командувача ВМС ЗС України контрадмірала Олексія Неїжпапи та начальника Інституту ВМС капітана 1 рангу Максима Кіріакіді.

Чому цей вид спорту набирає все більшої популярності? Напевно, приваблює сама ідея, яка лежить в основі джиу-джитсу, коли людина невеликої комплекції і сили може успішно захиститися від більшого та сильнішого противника. Цього можна досягнути, використовуючи принцип важеля і застосовуючи больові техніки та техніки удушення. Тому, як пояснюють професіонали,  основну роль в тренувальному процесі грають спаринги — реальна боротьба з противником. Саме на цьому акцентують увагу під час тренувань команди Ukrainian Navy BJJ.

По завершенню чемпіонату всі переможці були нагороджені дипломами та медалями.

Наступний чемпіонат Ukraine National Challenge збере джитсерів у Харкові 16 квітня.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Спорт