ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У День пам’яті Героїв Крут у ВІТІ провели урочистості з нагоди річниці інституту

Новини Свята та річниці
29 Січня 2022, 10:39
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

29 січня – день пам’яті юних Герої, які стали на захист України, та віддали свої життя у битві під Крутами, а також – знаменна дата для Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які навчалися у стінах цього вишу.

У День пам’яті Героїв Крут курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вшанували пам’ять українських воїнів, які поклали свої життя, захищаючи незалежність рідної країни; та наших пращурів – вихованців Першої Київської військової юнацької школи імені Богдана Хмельницького, які безстрашно віддали свої життя за майбутнє України.

Схиливши голови у хвилині мовчання, курсанти та офіцери віддали шану всім полеглим у боротьбі за вільну, незалежну Україну.

Право урочисто покласти квіти до меморіалу загиблих було надано курсантам факультету бойового застосування систем управління та зв’язку.

Напередодні річниці Дня Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук нагородив особовий склад інституту нагородами від Головнокомандувача Збройних Сил України, Командувача військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України, начальника Головного управління розвідки та відзнаками та грамотами від начальника інституту.

Заходи нагородження особового складу відбувались в сховищі історії становлення вишу – в музеї Військового інституту.

– Понад сторіччя вже існує славетний виш – альма-матер для багатьох військовослужбовців, талановитих людей, справжніх професіоналів своїх справи.

Військовий інститут телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут – це велика родина, частиною якої є кожен з нас, – зазначив у своїй промові начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук.

Під час заходів офіцери, сержанти та курсанти вшанували пам’ять загиблих юнкерів, які поклали свої життя у бою з більшовиками під станцією Крути та випусників вишу, які загинули за незалежність України на Сході у запеклій боротьбі з російськими окупантами.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Охоронець приміщення

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Автомеханік

від 25000 до 60000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Механік-водій (БМП)

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Водій

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310