Командувач військ ОК «Північ» генерал-майор Віктор Ніколюк та голова Сумської ОДА Дмитро Живицький під час координаційної наради обговорили оперативну обстановку навколо кордону в Сумській області та проведення спільних навчань силових структур регіону, повідомляє пресслужба ОК «Північ».
За словами командувача, на координаційній нараді розглядалось також питання щодо зняття соціальної напруги серед місцевого населення.

«Ми розглядаємо декілька варіантів розвитку подій, але наразі можливого конкретного удару не спостерігається. І, незважаючи на це, ми маємо відпрацювати алгоритм нашої взаємодії в разі небезпеки та показати нашим людям, що вони будуть під захистом у будь-якій ситуації. Їхні настрої залежать від нашої впевненості та злагодженості», — зазначив генерал-майор Віктор Ніколюк.
Дмитро Живицький зауважив, що паніка серед населення нагнітається певними меседжами, які продукують деякі ЗМІ.
«Люди мають розуміти, що у разі будь-якої надзвичайної ситуації природного, техногенного чи військового характеру вони і їхнє майно будуть захищені. Військові перебувають на місцях, всі служби та правоохоронці працюють, є координація, злагодженість дій і розуміння кожною структурою своїх функцій і відповідальності», — підкреслив голова Сумської ОДА.
Керівник Сумської ОДА та командувач військ ОК «Північ» домовилися про налагодження ефективної співпраці — про проведення спільних зі всіма силовиками регіону навчань, що дозволять відпрацювати алгоритм дій у разі небезпеки та на практиці вдосконалити його.

