ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підписано спільний Наказ про День вшанування захисників Донецького аеропорту

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Січня 2022, 12:21 1

З метою військово-патріотичного виховання, вшанування подвигу військовослужбовців, добровольців та волонтерів, які обороняли Донецький аеропорт від російського агресора, та продовження найкращих бойових традицій Наказуємо: 

«Установити в системі Міністерства оборони України День вшанування захисників Донецького аеропорту, який відзначати щороку 20 січня», – йдеться в Наказі.  

Зазначається, що щороку протягом січня будуть організовуватись і проводитись низка урочистих і пам’ятних заходів, присвячених Дню вшанування захисників Донецького аеропорту.

Це, зокрема, заходи з вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які обороняли Донецький аеропорт, у меморіальному комплексі на території Міністерства оборони, де розташована Зала пам’яті захисників України та Пам’ятний дзвін. 

Також у військових частинах ЗС України, вищих військових навчальних закладах, бібліотеках проводитимуться низка тематичних зустрічей, лекцій, книжкових виставок, перегляд та обговорення документальних фільмів, кінохронік, присвячених темі оборони Донецького аеропорту та вшануванню захисників ДАПу. 

Відповідний Наказ № 21/24 від 20.01.2022 «Про День вшанування захисників Донецького аеропорту» розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України.

11
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook