ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Ізраїль замовив три підводні човни класу Dakar із новим дизайном

Армії світу
20 Січня 2022, 16:51
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Компанія thyssenkrupp Marine Systems (TKMS) досягла домовленості з Міністерством оборони Ізраїлю щодо рамкових умов закупівлі трьох підводних човнів класу Dakar. Після тривалих переговорів усі залучені сторони погодилися з технічним змістом та умовами контракту. Про це повідомляється на сайті NavalNews.

Довідково:

thyssenkrupp — це міжнародна група компаній, до якої входять переважно незалежні промислові й технологічні підприємства, налічує понад 100 000 працівників. У 56 країнах у 2020–2021 фінансових роках продажі цієї групи становили 34 мільярди євро.

Генеральний директор TKMS Рольф Вірц відзначив, що компанія пишається тим, що продовжує довгу співпрацю з Міністерством оборони та ВМС Ізраїлю. Він також зазначив, що новий клас підводних човнів надасть Ізраїлю найсучасніші можливості, засновані на інноваційній та передовій технологіях.

Відзначається, що клас Dakar буде мати абсолютно новий дизайн, який спеціально розроблять для виконання оперативних вимог ВМС Ізраїлю. Ці три підводні човни замінять першу партію підводних човнів класу Dolphin.

Підготував Микола Федорків


«Тилові посади також важливі»: перша жінка уклала мотиваційний контракт з 81-ю бригадою ДШВ
«Тилові посади також важливі»: перша жінка уклала мотиваційний контракт з 81-ю бригадою ДШВ

Базовий контракт для тилових і небойових посад є гарним вибором для жінок, які бажають долучитися до Сил оборони, щоб зробити внесок у захист нашої країни.

«Треба допомогти — значить, треба їхати»: як цивільні лікарі обстежують захисниць у прифронтовій зоні
«Треба допомогти — значить, треба їхати»: як цивільні лікарі обстежують захисниць у прифронтовій зоні

Поки військові виконують бойові завдання, цивільні лікарі у власну відпустку їдуть у прифронтову зону, щоб допомогти їм подбати про власне здоров’я.

Шлях американського добровольця: від перших штурмів в «Азові» до сотень місій на дронах та інструкторства
Шлях американського добровольця: від перших штурмів в «Азові» до сотень місій на дронах та інструкторства

25-річний американець із Вірджинії на псевдо «Плуто» вже півтора роки воює в Україні.

Наша система реабілітації буде однією з найсильніших в Європі — Президент
Наша система реабілітації буде однією з найсильніших в Європі — Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вітчизняна система реабілітації має стати однією з найкращих в Європі.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

WorkUa Військовий водій

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

WorkUa Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

WorkUa Водій кат. В, С, С1, D1, D, E в ЗСУ (за контрактом)

від 30000 до 80000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

WorkUa Кулеметник

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ