ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підписано Угоду між Збройними Силами України та Національною академією наук України

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Січня 2022, 19:44 0

18 січня, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний та Президент Національної академії наук України, академік НАН України Анатолій Загородній підписали Угоду між Збройними Силами України та Національною академією наук України про наукове і науково-технічне співробітництво з питань обороноздатності держави.

– Наука, високотехнологічні розробки відіграють ключову роль у нарощуванні спроможностей Збройних Сил України та наближають нашу перемогу над ворогом, – наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

НАН України понад 100 років залишається осередком розвитку передової вітчизняної науки в руслі кращих європейських та світових традицій.

Співробітництво між ЗС України та НАН України започатковане ще 2017 року, коли було проведено спільне засідання Воєнно-наукової ради ЗС України та НАН України й підписано угоду про співробітництво.

Підписання Угоди між Збройними Силами України та Національною академією наук України про наукове і науково-технічне співробітництво з питань обороноздатності держави дозволить інтенсифікувати фундаментальні та прикладні дослідження та забезпечити потреби держави у сфері національної безпеки та оборони. Понад 130 наукових праць виконано в інтересах ЗС України. Про це зазначив Президент Національної академії наук України, академік Національної академії наук України Анатолій Загородній.

Основними напрямами співробітництва в рамках угоди стане дослідження воєнно-політичних, воєнно-стратегічних, воєнно-економічних, військово-технічних та інших питань підвищення бойових спроможностей ЗС України.

Додатки до Угоди підписали від ЗС України начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Шаптала, від НАН України – Перший Віцепрезидент Національної академії наук України, академік Національної академії наук України Володимир Горбулін та Віцепрезидент Національної академії наук України, академік НАН України В’ячеслав Богданов.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України

Читайте нас у Facebook