ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У 2022 році у ВМС збільшиться кількість літальних апаратів, а морпіхи отримають нову бронетехніку

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Січня 2022, 15:09 28

У військових частинах, підрозділах, на кораблях, катерах та суднах національного флоту проведено заходи з нагоди початку нового навчального року. У своєму зверненні до особового складу командувач Військово-Морських Сил ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа пригадав основні досягнення за минулий рік та визначив пріоритети розвитку українського флоту у 2022 році. 

— У 2021 році було зроблено чимало. Зокрема, проведено комплекс заходів щодо розвитку флоту на законодавчому рівні. Крім того, ВМС ЗС України поповнилися підрозділом з розвідувально-ударним безпілотним комплексом Bayraktar TB2, двома патрульними катерами «Фастів» та «Суми» типу Island. Наразі тривають державні випробування корабля «Сімферополь». У 2021 році збільшили кількість нових вертольотів.  Значна увага приділялася навченості особового складу всіх родів ВМС ЗС України. Було проведено багато навчань за участю наших партнерів. Зокрема, 6 спільних тренувань типу PASSEX та навчання «Сі Бриз — 2021», — розповів командувач Військово-Морських Сил ЗСУ контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Також очільник українського флоту зауважив, що з аналізу роботи  минулому року було зроблено чимало висновків. Сьогодні Військово-Морські Сили, незважаючи на загрози з боку країни-агресора, продовжують зміцнювати обороноздатність країни щодо морського напрямку. 

— Ми починаємо новий 2022 рік і відкриваємо нову сторінку історії розвитку ВМС ЗС України.  Ми плануємо отримати перший дивізіонний комплект протикорабельного ракетного комплексу 360МЦ «Нептун». Також флот поповниться  ще одним катером класу Island, який носитиме ім’я Героя України прапорщика В’ячеслава Кубрака. Надалі тривають перемовини щодо конкретних контрактів, у яких будуть визначені умови та терміни постачання відповідного озброєння та військової техніки за рахунок британського кредиту. До кінця року плануємо отримати перший протимінний корабель класу Sandown. Крім того, вже будується наш майбутній корвет і всі зобов’язання турецька сторона виконує, тож до кінця 2022 року корвет прийде на добудування в Україну. Також у цьому році ми плануємо збільшити кількість літальних апаратів, а підрозділи морської піхоти отримають нову броньовану техніку, — наголосив контрадмірал Олексій Неїжпапа.

22
1

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Озброєння та техніка, Публікації