ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Одещині планують створити дієву систему реабілітації для ветеранів

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Січня 2022, 19:57

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький відвідав комунальне некомерційне підприємство «Одеський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни», аби детально вивчити стан справ узакладі та відновлення його роботи на новому сучасному і якісному рівні.

—Наприкінці минулого року Одещину відвідала Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна і в нас відбулась предметна розмова щодо подальшої співпраці Міністерства з Одеською обласною державною адміністрацією та обласною радою. Госпіталь ветеранів війни, який розташований сьогодні на 15-й станції Великого Фонтану, потребує комплексної реконструкції і я в цьому переконався сьогодні особисто. Прикро, що в будівлі, яка збудована в 1986 році, жодного разу не було проведено капітального ремонту й нині ми бачимо, що навіть просідають фундаменти. Зараз виконується ремонт на другому поверсі, там буде розміщено реанімаційне відділення. Сьогодні я дам доручення фахівцям зробити експертизу фундаментів. Це потрібно, щоб зберегти будівлю, відремонтувати йу подальшому використовувати як реабілітаційний центр для ветеранів війни. Переконаний, що це хороше рішення, адже тут курортно-рекреаційна зона і реалізація цього проєкту може стати взірцем як щодо оновлення території, так і встановлення обладнання, завдяки чому можна буде отримати всі ті процедури, які потрібні ветеранам,— зазначив Сергій Гриневецький.

Нагадаємо, що 13 жовтня 2021 року вийшов Указ Президента, яким передбачено створення у 2023 році сучасних реабілітаційних центрів у кожній області, де надаватимуть послуги військовослужбовцям і ветеранам.

Фото пресслужби Одеської ОДА

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram