ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Місця дислокації батальйонів тероборони Вінниччини визначені…

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Січня 2022, 18:48 2

Реформа територіальної оборони, що почала активно впроваджуватись з 1 січня цього року, передбачає формування бригад із певною кількістю штатних посад у кожній області України. Та важливим моментом є не лише пошук професіоналів, а й визначення місць та об’єктів для постійної дислокації підрозділів тероборони. Як відомо, раніше місць постійної дислокації вони не мали. Офіційно місця формування бригади були визначені на базі шкіл, училищ, центрів комплектування. Вони були досить умовними, визначеними насамперед для воєнного стану.

Щодо Вінниччини, то місця дислокації батальйонів територіальної області вже визначені для кожного підрозділу. А це сім батальйонів. Один — безпосередньо у Вінниці, та шість — у районах. Нині відбуваються юридичні процеси, що дадуть тероборонцям змогу офіційно на них облаштуватись.

— Ми знаємо, де розміщуватиметься кожен із батальйонів та яким чином відбуватиметься процес облаштування. Проте нині не маємо права «господарювати» на визначених місцях, чекаємо вирішення всіх юридичних моментів, — прокоментував підполковник Юрія Парадюка, командир бригади тероборони Вінниччини. — Процес, на жаль, не такий швидкий, як хотілося б, за день цього не зробиш. До того ж мова йде не лише про землі, а й про комплекс споруд. Розташуванню батальйонів передує оцінювання земель, рішення сесій, укладення договорів оренди, виділення коштів… Проте процес рухається, юристи працюють, а ми готові приступити до облаштування баз.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram