ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Львівщина: для семи районів — cім батальйонів тероборони

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Січня 2022, 18:12

Набув чинності закон про національний спротив. Як готується до його впровадження Львівщина, дізнавався кореспондент АрміяInform.

Зокрема, на Львівщині буде одна бригада, а в її складі — сім батальйонів. Вони розміщуватимуться в кожному із семи районів області. У випадку загострень йтиметься про створення ще одного підрозділу.

Наразі триває пошук приміщень. Наприклад, Дрогобицька міська рада ухвалила рішення про виділення комунального майна для батальйону. Також є намір допомогти і в Золочівської тергромади.  Львів ще в пошуках таких об’єктів інфраструктури, адже йдеться не про просте офісне приміщення — військовим таке не підійде. Має бути плац, достатньо місця для матеріально-технічного забезпечення.

Командування підрозділів тероборони проводитиме інформаційну роботу в напрямку національно-патріотичного виховання. Вони працюватимуть із резервістами, яких залучатимуть до цих формувань.

Закон визначає, що загальновійськову підготовку будуть проводити в закладах освіти — школах, університетах, літніх таборах.

Практичну підготовку проводитимуть кадрові військовослужбовці сил тероборони — на полігонах та в навчальних центрах. Йдеться про поводження зі стрілецькою зброєю, а також медичну, тактичну підготовку тощо.

Фото з особистого архіву Олександра Кошеля

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram