ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

В Одесі відбувся новорічний офіцерський бал морських піхотинців

Новини
25 Грудня 2021, 9:45
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Білосніжні однострої та розкішні сукні, блиск військових нагород, шампанське та феєрична музика камерного оркестру створили надзвичайну, особливу обстановку, ніби перенісши учасників балу в далеке минуле.

Так відбувався третій офіцерський бал морських піхотинців ЗС України в місті військово-морської слави Одесі. Традиція святкувати закінчення року в такий спосіб з’явилася в українських морських піхотинців декілька років тому. Тоді комбат 503-го окремого батальйону морської піхоти Вадим Сухаревський у прифронтовому Маріуполі ініціював проведення офіцерського балу у своєму підрозділі. Це було зроблено задля того, щоб морпіхи легше і швидше адаптувалися до мирного життя після повернення з важкої ротації. Адже тоді ситуація на Маріупольському напрямку була досить складною. Ідею командира підтримали всі без винятку. Тепер бал є традицією в морпіхів.

Цьогоріч у ньому взяли участь 13 пар різного віку, але об’єднані одним бажанням — створити справжнє новорічне свято для себе і своїх родин, продемонструвати єдність та взаємоповагу до військових традицій.

Бал розпочався з полонезу — старовинного польського бального танцю, яким відкривались урочисті танцювальні вечори, далі він плавно перейшов у віденський вальс, а насамкінець учасники здивували  гостей виконанням номерів зі спортивних бальних танців.

Невипадково, що цей захід відвідав командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. Командувач відзначив, що морські піхотинці завжди демонструють свою злагодженість та майстерність не тільки в бойових умовах та навчанні, але й у заходах, які наочно показують їхню вишуканість, культурний кругозір та інтелект.

Щоб продемонструвати своє вміння у виконанні танців, морпіхам довелося місяць тренуватися під керівництвом професійного хореографа. Щодня офіцери та їхні супутниці після служби збиралися в танцювальній залі, щоб розучувати кожен танець. Нерідко тренувались годинами, але це дійсно того вартувало. Коли прекрасні жінки та їхні мужні супутники з’явилися на паркеті, шквал аплодисментів став найкращою оцінкою їхньої майстерності та артистизму. Таке залишається в пам’яті назавжди.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями
Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями

Президент України закликав не ігнорувати повітряні тривоги, адже, за даними розвідки, росія готує новий масований ракетний удар.

«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом
«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом

Антитепловізійні плащі не допомагають російським штурмовикам сховатися від українських дронів на Покровському напрямку.

Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами
Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами

На Північно-Слобожанському напрямку воїни 704-ї окремої бригади РХБЗ застосовують FPV-дрони з термобаричними боєприпасами для ураження штурмовиків рф.

Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці
Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці

Літнього жителя Дружківки, який потрапив під удар російського FPV-дрона, евакуювали до медиків наземним роботизованим комплексом.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Бойовий медик 23 ОМБр

від 20100 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

RobotaUa Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Кухар

від 17000 до 25000 грн

Чернігів

11 державний пожежно-рятувальний загін

RobotaUa Санітарний інструктор

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

WorkUa Фельдшер, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України