ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Директор програми NATO DEEP Маріуш Соліс високо оцінив досягнення сержантського корпусу ЗСУ

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Грудня 2021, 12:05 8

Про це кореспонденту АрміяInform повідомив головний сержант Збройних Сил України начальник Управління по роботі з сержантським складом ЗСУ головний майстер-сержант Олександр Косинський.

— Нещодавно ми провели важливий захід «NATO Defence Education Enhancement Program WorkShop». Це була 5-та щорічна конференція за програмою НАТО «Удосконалення військової освіти». Захід присвятили професійній підготовці сержантського складу у Збройних Силах держав-членів Альянсу та країнах-партнерах. Перші три роки конференцію проводили у Грузії. На четвертий рік — у Сербії. П’ята — відбулась в Україні на відзнаку того, що ми досягли серйозних результатів у створенні і впроваджені сучасної системи професійної підготовки сержантського і старшинського складу, яка є ідентичною системі в країнах НАТО, — розповів головний сержант ЗСУ.

За його словами, на конференції було відзначено, що Україна досягла високих результатів у цьому напрямку і що вже деяким країнам Альянсу можна брати приклад з нас у питаннях впровадження окремих курсів або підходу до підготовки тієї чи іншої категорії військовослужбовців.

— На сьогодні навіть не в усіх країнах НАТО впроваджено курс штабного сержанта, а у ЗСУ він є. Так само не в кожній країні Альянсу є The NCO Center of Excellence або його аналог, який ми створили у Національному університеті оборони України. Не в кожній країні НАТО працює чотирирівнева система підготовки сержантів, яка вже є в нас. І тільки тепер Альянс готує загальний Referencing Curriculum, тобто типову навчальну програму, яка буде загальною для всіх і встановлюватиме трирівневу систему підготовки інструкторів, а в наших Збройних Силах вона вже впроваджена і функціонує третій рік поспіль. На згаданій конференції директор програми NATO DEEP Маріуш Соліс відзначив наші позитивні результати. Він зауважив, що з 15 країн, де програма NATO DEEP працює, Україна є одним із найкращих прикладів того, як можна досягати успіху, — додав Олександр Косинський.

Фото Світлани Кирган

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл, Новини