ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Офісі Президента обговорили питання житлового забезпечення військовослужбовців

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Грудня 2021, 16:01 8

У Центральному будинку офіцерів у Києві відбулася зустріч радника – уповноваженої Президента України Альони Вербицької з представниками волонтерських, громадських та правозахисних організацій, які опікуються питаннями захисників України та членів їхніх сімей.

Як інформує Офіс Президента, під час засідання обговорили нагальне питання щодо необхідністі розв’язання житлового питання для військовослужбовців.

Альона Вербицька повідомила, що у державному бюджеті на 2022 рік передбачено 5,5 млрд грн на житло для ветеранів війни, сімей загиблих, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

«У найкоротший термін Президент України Володимир Зеленський має намір забезпечити житлом усіх тих військовослужбовців, які десятиліттями перебувають у сорокатисячній житловій черзі», – зауважила Альона Вербицька.

Також під час зустрічі обговорювали потребу освітньої та кадрової реформи в секторі безпеки й оборони України, питання підвищення грошового забезпечення для військовослужбовців та пенсійного забезпечення ветеранів.

Волонтери просили звернути увагу на «евакуаційні шляхи» (дороги, якими транспортують поранених під час бойових дій до військових шпиталів та інших лікувальних закладів). Також вони звернулися з проханням взяти під контроль вищевказані дороги щодо включення їх до переліку пріоритетних об’єктів програми Президента «Велике будівництво».

За результатами зустрічі радник – уповноважена Президента України запланувала низку моніторингових візитів до навчальних центрів, пунктів постійної дислокації військових частин та безпосередньо на територію проведення операції Об’єднаних сил з метою перевірки отриманої інформації та сприяння якнайшвидшому розв’язанню озвучених військовослужбовцями й ветеранами проблемних питань.

8
2
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини