Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясинський. — За перший тиждень ми вже повернули 14 людей і ще 13 зараз на розгляді….
Зокрема, про нібито «достовірно встановлену присутність більше 120 співробітників американських приватних військових компаній в населених пунктах Авдіївка і Приазовське Донецької області». Це умисна дезінформація.
Центр оперативного інформування повідомляє:
В Україні немає жодних приватних військових компаній, у тому числі іноземних. Окрім тих, що на тимчасово окупованих територіях України використовує Російська Федерація. Так само не відповідає дійсності й інше твердження про нібито «доставку резервів невстановленого хімічного компоненту для здійснення провокацій у містах Авдіївка і Лиман».
Єдина загроза миру і безпеці українських громадян і територіям йде від російських окупаційних військ, що порушують режим припинення вогню, вбивають українських громадян та блокують роботу міжнародної місії.
Війна проти України включає не лише збройну агресію, а й гібридний компонент — інформаційні операції. Російська Федерація раніше вже вдавалась до подібної дезінформації. Варто згадати фейки поширені у 2018 році про так звані «сині діжки з нібито отруйною речовиною у Красногорівці». Разом з тим, оскільки остання дезінформація озвучена на найвищому воєнно-політичному рівні, до неї слід поставитись з усією серйозністю. Як до підготовки конкретної провокації, сценарій якої вже розроблений у Кремлі.
Збройні Сили України поважають міжнародне гуманітарне право, дотримуються Мінських домовленостей і тримають оборону своїх рубежів.
Слава Україні!
Полковник Леонід Матюхін, Центр оперативного інформування
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 256 бойових зіткнень, українські захисники продовжують системне нищення ворога.
За минулу добу російська армія втратила 1350 одиниць особового складу, бронетехніку та пів сотні артилерійських систем.
Кухар-військовослужбовець у ЗСУ
від 20100 до 120000 грн
Криве Озеро
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики
від 25000 до 25000 грн
Гостомель
Гостомельська селищна військова адміністрація Бучанського р-ну Київської обл.
Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясинський. — За перший тиждень ми вже повернули 14 людей і ще 13 зараз на розгляді….