ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вінниці відбулись дводенні збори з оперативними черговими

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Грудня 2021, 19:31

У Командуванні Повітряних Сил ЗС України завершено дводенний збір з офіцерами, які залучаються до несення бойового чергування з охорони повітряного простору та протиповітряного прикриття важливих державних та військових об’єктів у складі чергових змін.

У Повітряних Силах такі збори відбуваються щорічно в усіх органах військового управління виду задля вдосконалення теоретичних знань, зокрема, в законодавчій сфері. Також перевіряють практичні навички дій чергових бойових обслуг пунктів управління за різних обставин, враховуючи досвід застосування сил та засобів протиповітряної оборони в операції Об’єднаних сил.

Наразі ситуація довкола України залишається напруженою, можливі провокації з боку країни-агресора у використанні повітряного простору. Також часто трапляється несанкціоноване використання літальних апаратів різних типів у прикордонних зонах, зокрема БПЛА. Саме тому на зборах обговорюють імовірні кризові ситуації, відбувається цінний обмін досвідом щодо взаємодії з Украерорухом та органами управління інших складових сил оборони.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram