ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач ВМС ЗС України зустрівся з головними старшинами та сержантами флоту

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Грудня 2021, 19:51

Сьогодні в місті Одеса відбувся збір головних старшин та сержантів військових частин, який відвідав командувач національних ВМС контр-адмірал Олексій Неїжпапа. Приводом для цього заходу стали проводи на заслужений відпочинок головного старшини дивізіону одного з підрозділів національного флоту старшого мічмана Олександра Гордузенка, який 28 років віддав службі у Військово-Морських Силах Збройних Сил України, брав участь в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил на Сході нашої країни.

— Це вперше, коли ми з товаришами проводимо на заслужений відпочинок представника сержантського та старшинського корпусу в присутності очільника ВМС, — зазначив головний старшина ВМС ЗС України головний майстер-старшина Павло Ручка.

Керівник національних ВМС нагородив старшого мічмана Олександра Гордузенка цінним подарунком і подякував його дружині за ту підтримку, яку вона йому забезпечує, наголосивши, що подібні заходи мають стати доброю традицією — почесно проводжати найдостойніших представників сержантського та старшинського корпусу.

Окрім того, учасники зборів підбили підсумки 2021 навчального року, обговорили основні досягнення та проблемні питання, над якими потрібно продовжити роботу.

Командувач ВМС окреслив присутнім плани на наступний рік у контексті ролі та місця сержантського і старшинського складу флоту. Розповів про зміни, які вже відбулися і на які можна очікувати в наступному році. Мова йшла про розвиток ВМС та соціально-побутові питання особового складу.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Читайте нас у Facebook