ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Шахи на льоду, або Як флотські курсанти у кьорлінг грали

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Грудня 2021, 13:38 6

Як відомо, розвитку спортивної культури у Військово-Морських Силах ЗС України приділяють чимало уваги. Неодноразово флотські спортсмени завойовували медалі та високі звання на різноманітних чемпіонатах України та світу. Військові моряки професійно займаються різними видами спорту: дзюдо, карате,боксом, джиу-джитсу, пауерліфтингом, плаванням, акватлоном, футболом, настільним тенісом, велосипедним спортом. І це далеко не все. Нещодавно вони мали змогу познайомитися зі ще одним незвичним, навіть екзотичним для України, видом спорту – кьорлінгом.

Що нам відомо про нього? Кьорлінг є одним із найдавніших командних видів спорту, в який грали ще в середньовічній Шотландії. Він входить до програми Олімпійських ігор, починаючи з Олімпіади 1998 року в Нагано. Цей вид спорту втілює в собі стратегію на льоду. Його ще називають шахами на льоду та зимовим гольфом. Проте у кьорлінга є унікальна особливість – це єдиний вид спорту, де на траєкторію снаряда можна вплинути після виконання кидка.

– Під час візиту до Києва флотської команди з джиу-джитсу ми отримали запрошення від КьорлінгКлубу спробувати себе у новому  виді спорту. Наші курсанти мали змогу ознайомитися з правилами цієї незвичної гри, інвентарем та ігровим полем. До слова, без гарної фізичної підготовки гравцям нема чого робити на льоду. Наприклад, камені для кьорлінгу виробляються з граніту і важать приблизно 20 кілограмів. Загалом, це був цікавий досвід, – розповідає засновник організації UА NavySport Ігор Руляк.

Він також зауважив, що кьорлінг – вид спорту, з яким потрібно знайомити військових, адже він включає в себе стратегію, лідерство, взаємодію, спілкування та спортивну майстерність.

– Наше головне завдання — залучити якомога більше військових до занять спортом. Для цього треба враховувати, що у кожного свої вподобання та можливості. Тому, щоб виховувати спортсменів, які досягатимуть нових вершин, треба впроваджувати інновації сучасного спорту. І кьорлінг у перспективі може стати ще одним видом, який ми впровадимо на флоті, – поділився планами на майбутнє Ігор Руляк.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Публікації, Спорт