ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рівненські пластуни передали вогонь Миру до військового госпіталю

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Грудня 2021, 17:44

Представники Національної скаутської організації «Пласт» зустрілися з військовослужбовцями Збройних Сил України, що лікуються у Рівненському госпіталі. Скаути розповіли пацієнтам військово-медичного закладу, що Всесвітня акція передачі Вифлеємського вогню Миру відбувається напередодні Різдва, за Юліанським календарем, під час святкування Дня Святого Миколая. Спочатку вогонь привозять з Австрії до України, а згодом пластуни з Києва через осередки в регіонах, містах та районах передають його церквам, несуть до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

Як зазначив координатор «Пласту» в Рівному – ветеран АТО Тарас Давидюк, в часи війни особливої підтримки потребують військовослужбовці Збройних Сил України.

– Саме тому вчора ми відправили Вифлеємський вогонь нашим землякам, що виконують завдання операції Об’єднаних сил, а сьогодні ми тут. Цей вогник вважається символом любові, миру та злагоди, тож ми сподіваємося, що така ініціатива зігріє серця пацієнтів військово-медичного закладу, додасть їм сил та наснаги для якнайшвидшого одужання, – зазначив Тарас Давидюк.

Наприкінці зустрічі гості заспівали для присутніх військових пісню про Вифлеємський вогонь Миру та передали їм із рук у руки вогник, запевнивши, що надалі такі зустрічі будуть частішими.

У рамках цієї ініціативи місцеві пластуни планують також відвідати військові частини гарнізону та Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни, що у селищі міського типу Клевань.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook