ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наше спільне завдання – будувати систему кіберзахисту – Олексій Резніков

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Грудня 2021, 12:29

На брифінгу у Королівстві Швеція під час підписання оновленої Угоди про співробітництво у сфері оборони Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив місцевій громадськості та журналістам про нещодавній успішний візит до Вашингтона та зустрічі з Міністром оборони США, конгресменами та представниками Держдепу. На сьогодні Україна має дуже позитивні очікування від США щодо підтримки у протистоянні агресії.

«У мене великі очікування й від нового уряду Німеччини. Це стосується не тільки недобудови або не введення в експлуатацію «Північного потоку-2». Це підтримка України в Нормандському форматі щодо припинення цієї війни у нас в Україні, а також це більш чесна позиція Німеччини як країни НАТО», – зазначив Олексій Резніков. 

Глава оборонного відомства України нагадав, що, на жаль, був випадок, коли саме Німеччина блокувала придбання Україною через NSPA – (агентство в НАТО) антидронових рушниць литовського виробництва. Тобто, вони скористалися правом вето й ще запросили до цього Голландію, що відомо з дослідження німецького видання Bild. 

«Я вважаю, що це несправедливо, коли в Голландії відбувається судове розслідування трагедії літака MH-17, і всі знають, що цей літак був збитий російською ракетою «Бук», і в той час Німеччина намагається добудувати «Північний потік – 2» та блокує нашу можливість захищатися щодо придбання нелетальної зброї. Ще раз повторюю – нелетальної зброї охорони», – наголосив Міністр оборони України.

Він додав, що це була позиція попереднього політичного керівництва Німеччини, яка виглядала так – не провокувати росіян. 

«Я маю надію, що новий уряд Німеччини змінить цю позицію та буде більш справедливим та чесним щодо нашого захисту, наших інтересів. Філософія не провокувати росіян – не працює!» – резюмував Олексій Резніков.

Окремо очільник оборонного відомства України зупинився на проблематиці кіберзагроз, що створюють небезпеку життєво важливим національним інтересам держави. 

«Наше спільне завдання – будувати систему кіберзахисту», – наголосив Олексій Резніков та додав, що руйнівного ефекту щодо нашої країни, поки що, на щастя, не сталося.

Підготувала Наталія Ткачук

Читайте нас у Facebook