ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Віртуозне використання «Стугни» й «Корсара» у виконанні десантників

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Грудня 2021, 13:11

Львівські десантники на полігоні до автоматизму відточували всі етапи та елементи розгортання ракетних комплексів «Стугна-П» та «Корсар», щоб добре їх використовувати в бойових умовах, повідомляє служба зв’язків з громадськістю окремої десантно-штурмової бригади.

У повідомленні нагадується, що «багато учасників війни з Росією добре пам’ятають, як яскраво палали російські танки під Дебальцевим у 2015 році. Тоді ворожу бронетехніку знищували здебільшого артилерією та тим, що було під рукою — гранатометами РПГ-7».

Нині ситуація з озброєнням Збройних Сил України стала набагато краще. Армія стала в десятки разів міцніше й сильніше. В багатьох підрозділах ЗСУ є нові, сучасні, мобільні засоби протитанкової боротьби, при тому вітчизняного виробництва. Наприклад, протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П» та переносний протитанковий ракетний комплекс «Корсар».

«Є такі зразки зброї і в окремій десантно-штурмовій бригаді Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Складні, але надзвичайно точні й ефективні комплекси зі знищення бронетехніки чи інших великих рухомих цілей. Тренуються десантники і вдень, і вночі, щоб у разі наступу російських танків дати їм гідну відсіч. Тобто — знищити», — зазначено в повідомленні.

Читайте нас у Facebook