Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк привітав військовослужбовців десантно-штурмової бригади із Днем створення частини. Повідомляє пресслужба ООС.
− Для мене приємно бути на святі з нагоди дня створення вашої військової частини. Вважаю за честь привітати воїнів легендарної бойової бригади, яка пройшла чималий шлях у ЗСУ. Із перших днів війни десантники з честю виконували всі поставлені завдання на найбільш небезпечних напрямках ведення бойових дій.
Хочу подякувати вам за ваш подвиг і героїзм, за те, що ви сильні й незламні духом. Завдяки таким військовим колективам, як ваш, Україна стояла, стоїть і буде стояти, та в решті-решт переможе ворога, і наш прапор буде піднятий на відновленому державному кордоні. Зі святом вас, разом до перемоги і Слава Україні! − зазначив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
З нагоди свята командувач Об’єднаних сил вручив десантникам нагороди та цінні подарунки.
У Харкові під час гасіння пожежі внаслідок повторного російського удару загинуло 5 рятувальників ДСНС.
Бойові втрати російських окупаційних військ за минулу добу склали 1320 військових, 5 танків та понад 70 одиниць артилерії.
Стрілець ВСК (ЗСУ)
від 20100 до 120000 грн
Запоріжжя
Другий відділ Пологівського РТЦК та СП (м. Оріхів)
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…