ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Центральне управління ВСП ЗСУ підбило підсумки діяльності за 2021 рік

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Грудня 2021, 14:11

У Центральному управлінні (по м. Києву і Київській області) Військової служби правопорядку у Збройних Силах України під головуванням начальника Центрального управління (по м. Києву і Київській області) генерал-майор Віктора Плахтія та за участю керівників структурних підрозділів, начальників зональних відділів Центрального управління та командирів військових частин підбили підсумки службової діяльності за 2021 рік.

Під час підбиття підсумків відбулись показові заняття з організації службової діяльності з начальниками зональних відділів та відділення зони відповідальності Центрального управління. Начальник Центрального управління генерал-майор Віктор Плахтій подякував всім за сумлінне виконання обов’язків та поставив завдання на 2022 рік.

Крім того, заступник голови Синодального управління військового духовенства Православної церкви України зі співпраці з добровольчим рухом і Військовою службою правопорядку Збройних Сил України митрофорний протоієрей Павло Основенко ознайомив присутніх з проєктом Закону «Про Службу військового капеланства».

На завершення заходу генерал-майор Віктор Плахтій відзначив найкращих командирів військових частин та підрозділів за підсумками 2021 року і поставив завдання на наступний рік.

За результатами, Перше місце серед зональних відділів посів Житомирський зональний відділ, а серед військових частин першість виборола військова частина А2424.

Фото автора

5
1

Позаштатний кореспондент
Читайте нас у Facebook