ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Доба в ООС: 6 порушень режиму припинення вогню, без втрат

Новини ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Грудня 2021, 7:41

Упродовж минулої доби, 8 грудня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню. Про це повідомляє пресслужба ООС.

В напрямку Нью-Йорка окупанти вели вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Поблизу Новоолександрівки ворог здійснив два обстріли, застосовуючи гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та іншу стрілецьку зброю.

В бік Світлодарська російські найманці відкривали вогонь двічі, використовуючи станкові протитанкові, автоматичні станкові гранатомети і стрілецьку зброю.

Неподалік Луганського противник обстріляв наші позиції зі станкових протитанкових та автоматичних станкових гранатометів.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

Українські захисники відкривали вогонь у відповідь та змусили противника припинити обстріли.

Станом на 7 годину ранку, 9 грудня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Читайте нас в Telegram
Тиждень демілітаризації тилів: підрозділи Middlestrike ССО розбили арсенали та бази окупантів

Українські сили спеціальних операцій протягом тижня системно били по складах, базах і техніці окупантів на Донеччині та Запоріжжі.

Удар по С-300В у Бєлгородській області: Lasar’s Group знищили пускову установку ворога
Удар по С-300В у Бєлгородській області: Lasar’s Group знищили пускову установку ворога

Українські оператори безпілотників уразили російський зенітно-ракетний комплекс прямо на території рф.

Наводив удари та підпалив БТР: у Краматорську затримали поплічника окупантів
Наводив удари та підпалив БТР: у Краматорську затримали поплічника окупантів

На Донеччині викрили агента російської розвідки, який передавав координати для обстрілів і підпалив бронетехніку ЗСУ.

«Вдалося навіть уразити танк»: на Олександрівському напрямку підвіз боєприпасів перетворюється на спецоперацію
«Вдалося навіть уразити танк»: на Олександрівському напрямку підвіз боєприпасів перетворюється на спецоперацію

На Олександрівському напрямку ворог намагається паралізувати логістику Сил оборони України.

Верховний суд Індії розслідує примусове вербування своїх громадян до армії рф
Верховний суд Індії розслідує примусове вербування своїх громадян до армії рф

Верховний суд Індії почав розслідування після звернень родин індійців, яких втягнули у війну на боці росії.

«Трохи не зберігся»: як дуель з російським снайпером ледь не коштувала «Кажану» зору
«Трохи не зберігся»: як дуель з російським снайпером ледь не коштувала «Кажану» зору

Уламок в оці, чотири поранення і жодного кроку назад — «Кажан» знову повертається у стрій.

ВАКАНСІЇ
Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

.Net engineer

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Оператор БПЛА , військовослужбовець

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Фельдшер (військовий)

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Харків

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

--- ---